De Tuur van Godin
Godin is in het gat gestapt dat Nestor Martin heeft achtergelaten in het segment van kwalitatieve top gaskachels met een klassiek uiterlijk. Een robuuste, mooie en goed te regelen gaskachel.
De Tuur en het onderscheidend vermogen
De Godin Tuur onderscheidt zich door kwalitatief met kop en schouders boven de (toch al weinige) concurrentie uit te steken. Daarnaast heeft de kachel een ruim vermogen om een gemiddelde ruimte goed warm te krijgen. Dus niet alleen gezelligheid maar ook echte warmte. Natuurlijk is deze “gesloten” Tuur goed te regelen. Er is veel aandacht besteed aan de brander en is dus goed regelbaar. Deze Godin staat dus ook zijn mannetje in een kleinere kamer.
België – Nederland
De Tuur 6 is in tegenstelling tot de Tuur 8, die niet voor de Nederlandse markt geschikt is, afgesteld voor het Nederlandse G25 gas. Belgisch gas vergt aanpassingen aan de kachel. Wordt deze Tuur 6 kachel in België gebruikt of bijvoorbeeld de Tuur 8 in Nederland dan zal deze niet mooi branden. De Tuur 6 in Nederland brandt bijzonder mooi!